Feng-Shui v zahradě – Škoda Rtyně v Podkrkonoší

Jak funguje Feng-shui v zahradě?

Je to něco jako akupunktura na těle. Místo jehel zde však použijeme rostliny, kameny a další dotvářecí estetické prvky. Každý prvek má své místo, svůj význam a žádná omezení. Vše má své místo podle cíle, který si majitel a tvůrce zahrady stanoví.

Zahrada je výpovědí o životě svého majitele a tvůrce!

Zpětně každá zahrada ovlivňuje vnitřní změny člověka. Zahrada podle zásad Feng-shui představuje zdroj síly domu a odráží a ovlivňuje i sílu osobnosti svého tvůrce.

Přírodní expozice zahrady podle Feng-shui Harmonie, která byla vytvořena pro zákazníky Zahradnictví Škoda ve Rtyni v Podkrkonoší, Vám pomůže navodit představu o Vaší zahradě. Odborně vyškolení pracovníci Vám k Vaší představě dodají profesionální návrh spojený s diagnostikou souladu vaší osobnosti s místem, kde zahradu zakládáte, přesazujete nebo upravujete. Přirozená energie místa bude doplněna a podtržena výsadbou vhodných rostlin, které energeticky vytvoří místo, kde bude dobře nejen těmto rostlinám – květinám, keřům a stromům, ale hlavně lidem a třeba i zvířátkům.

Feng-Shui

Zahrada Feng-shui:

Vypráví svůj vlastní příběh, má svůj zdroj síly, který zpětně ovlivňuje vnitřní změny v člověku, léčí duši a následně i tělo člověka, vytváří bohatství nových a krásných vztahů.

 

Nevěříte?

Stejně jako člověk, který po úpravě svého zevnějšku cítí i vnitřní radost, člověk, který přetváří a zkrášluje svoje nejbližší okolí, emocionálně i lidsky bohatne. Každý si všimne a vnímá dobrou energii kolem vyrovnaného a úspěšného člověka. Stejně tak je to i s domem a zahradou.

Přijďte k nám načerpat energii pro vaši zahradu!

Těšíme se na Vás!